Haberler

 

Diba ve Muammer 15 Ekim Pazartesi sabahından 18 Ekim Perşembe akşamına kadar yurt dışında olacaklar. Bu tarih aralığında telefonlara cevap veremeyeceğiz. Seans ve randevuya ilişkin sorularınız için Diba’ya e-posta yazabilir, whatsApp mesajı ya da SMS gönderebilirsiniz. İlk fırsatta yanıtlayacaktır.

diba@radianced.com Cep tel: 0532 274 44 70

Diba 29 Haziran Cuma sabahından 8 Temmuz Pazar gününe kadar, Earth Dernek yıllık toplantısı için yurt dışında olacak. Bu tarih aralığında toplantılarda olacağı için telefonlara cevap veremeyecek. Seans ve randevuya ilişkin sorularınız için kendisine e-posta yazabilir, whatsApp mesajı ya da SMS gönderebilirsiniz. İlk fırsatta yanıtlayacaktır. diba@radianced.com

0532 274 44 70

Diba 27 Mayıs Pazartesi sabahından 1 Haziran Cuma akşamına kadar Türkiye’de olmayacak. Bu tarih aralığında toplantılarda olacağı için telefonlara cevap veremeyecek. Seans ve randevuya ilişkin sorularınız için kendisine e-posta yazabilir, whatsApp mesajı ya da SMS gönderebilirsiniz. İlk fırsatta yanıtlayacaktır.

diba@radianced.com

0532 274 44 70

Diba 22-26 Şubat 2018 tarihleri arasında Türkiye’de olmayacak. Bu tarih aralığında yönetim kurulu toplantılarında olacağı için telefonlara yanıt veremeyecek. Seans ve randevuya ilişkin sorularınız için kendisine e-posta yazabilir, SMS ya da whatsApp mesajı atabilirsiniz. İlk fırsatta yanıtlayacaktır.

diba@radianced.com

0532 274 44 70

 

Diba 9-20 Eylül 2017 tarihleri arasında yurtdışında Kongre’de olacak. Bu tarih aralığında telefonlara cevap vermeyecek. Bu süre boyunca bilgi ve randevu talebiniz için Diba’nın aşağıda yazan e-posta adresine mesaj gönderebilirsiniz. Ya da sms veya whatsApp mesajı gönderebilirsiniz.

diba@radianced.com