Regresyon Çalışması Eğitimi

PROFESYONEL REGRESYON ÇALIŞMASI EĞİTİMİ 

RadianceD Okul’da, Profesyonel Regresyon Çalışması Eğitimi 2020 yılı programı başladı. Bir sonraki dönem Regresyon Eğitimi için kayıt yaptırabilirsiniz. Regresyon Eğitimi’ne başvuru için lütfen doğrudan Diba’yla iletişim kurun ve kendinizi tanıtan bir mesajı diba@radianced.com’a e-posta olarak gönderin.

RADIANCED OKUL 

Radianced Okul Türkiye ve Dünya’da Türkçe olarak Regresyon Eğitimi vermeye başlayan ilk kurumdur. Radianced Okul, profesyonel Regresyon Eğitimi’nde on dört yıllık tecrübesi ile bu alanda fark yaratmaktadır. Okul kurucusu ve eğitmen Diba Ayten Yılmaz, mezun olduğu İngiltere’deki PLRA Akademi’den Eğitmen Sertifikası alan ilk terapisttir. Dünyada Regresyon Terapisi Eğitimleri’ni akredite eden uluslararası üç kurum var; Hollanda merkezli Earth Association, İngiltere’deki PLRA Akademi ve Amerika merkezli  IBRT Derneği. Radianced Okul’daki Regresyon Eğitimi, bu üç kurumdan da akreditasyon belgesi almıştır. Dünyada bu üç kurumdan akreditasyon alarak Regresyon Eğitimi veren tek kurum Radianced Okul’dur. İçeriği ve uygulama koşulları dolayısıyla tamamen özgün ve butik tarzda eğitim veren Radianced Okul özel konsepti ile öne çıkmaktadır. Radianced Okul’daki Regresyon Eğitimi yolculuğu, klasik regresyon eğitimi olmanın ötesine geçmektedir. Bu yolculuk, Diba ve eşi Muammer’in bireysel çabaları neticesinde oluşturduğu özel konsept ile eşsiz bir doğa ortamında geçen bir inziva sürecidir. Bu süreçte Radianced Okul öğrencilerinin, regresyon danışmanı olmayı öğrenmenin yanı sıra ruh, zihin ve beden sağlığını kazanmalarını hedefleyerek, üst seviyede bir titizlik ile tüm eğitim yolculuğunu yürütmektedirler.

REGRESYON ÇALIŞMASI EĞİTİMİ’NE HAZIRLIK DÖNEMİ                              

Radianced Okul’da Regresyon Çalışması Eğitimi’ne katılmak için; Diba ile en az beş bireysel regresyon çalışmasına katılmak gerekiyor. Bireysel çalışmalar sonrasında eğitmen Diba’nın onay vermesi halinde, öğrenci adayı Radianced Okul’da yapılan “Yakın İlişkilerde Ustalaşmak ve Ruhsal Uyanış” temalı üç günlük grup çalışmasına katılabilir.

TEMEL SEVİYE REGRESYON ÇALIŞMASI EĞİTİMİ

VİZYON: Uluslararası onaylı Regresyon Çalışması Uygulama Diploması edinmek
Toplam 30 günlük bu dönem altı modülden oluşmaktadır.
Birinci modül: Trans Geçiş ve geçmiş hayatı keşfetmek
İkinci modül: Hipnoz dışı yöntemler aracılığıyla geçmiş hayata geçiş
Üçüncü modül: Beden çalışmasını öğrenmek
Dördüncü modül: Davetsiz enerjileri serbest bırakmak-Enerji temizliği
Beşinci  modül: Şimdiki hayat regresyonu
Altıncı modül: Birden fazla geçmiş hayatı entegre ederek dönüştürmek

İLERİ SEVİYE REGRESYON EĞİTİMLERİ 

Temel seviye Regresyon Çalışması Eğitimi’ni tamamlayan öğrencilere;  yine Radianced Okul’da verilen İleri Eğitim’lere katılmalarını tavsiye ediyoruz. İleri seviye eğitimlere katılan öğrenci ve mezunlar regresyon uygulamasında daha ileri seviye uygulama teknikleri öğrenme fırsatı bulurlar. Eğitimin bu dönemi de sertifikalıdır.

RADIANCED OKUL’DA ASİSTANLIK 
Radianced Okul’da ilk üç dönemi tamamlayan mezunların arasından asistan olmak üzere uygun adayları eğitmen Diba belirliyor. Bu sürece ilişkin bilgi sadece mezunlar ve asistan adaylarıyla paylaşılmaktadır.

Radianced Okul’da verilen Regresyon Çalışması Eğitimi uluslararası seviyede sertifikalıdır. Eğitmen; Diba Ayten Yılmaz regresyon danışmanı ve eğitmen olarak aşağıda link’leri verilen üç ayrı kurumdan sertifikalı olarak bu eğitimi vermektedir.

https://www.regressionacademy.com/trainers.htm

https://www.earth-association.org/recognized-training-programs-recognized-trainers/

http://www.ibrt.org

UYARI: Radianced Okul’dan mezun olanlar regresyon danışmanı olmaktadır, eğitim verme hakları yoktur. Hiçbir regresyon eğitimine katılmadığı halde kendisini terapist ilan edenler var, lütfen dikkatli ve uyanık olunuz. Regresyon çalışması eğitimi almış ancak eğitmenlik sertifikası olmadığı halde regresyon eğitimi verdiğini iddia edenler var, lütfen dikkat ediniz. Öncelikle kendi sağlığınız ve iyiliğiniz için, regresyon çalışması yapan kişi Regresyon Eğitimi almış mı, diploması var mı diye araştırmanızı öneriyoruz.

Mezunlarımız ve öğrencilerimiz konusunda bilgi almak icin bana e-posta yazabilirsiniz.

Radianced Okul’da verilen temel seviye ve ileri düzey eğitimlerin tüm içeriği  tescillidir. Radianced Okul’da öğretilen ve not olarak verilen eğitim içeriklerinin Radianced Okul’dan izinsiz olarak açılan eğitimlerde kullanılması yasaktır. Eğitim notları Radianced Okul ve eğitmenlerinin izni olmaksızın kullanıldığı takdirde Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları Kanunu’na aykırılık teşkil eder.

PROFESYONEL REGRESYON ÇALIŞMASI EĞİTİMİ

Regresyon Eğitimlerini aldığım kurum olan İngiltere’deki Past Life Regression Akademi’den Eğitmen sertifikasına sahibim ve Andy Tomlinson’ın bilgisi ve onayı dahilinde Regresyon Eğitimi’ni 2006 yılından beri Türkiye’de veriyorum. Bu eğitim, profesyonel olarak regresyon çalışması yapmak isteyenler ve kendi ruhsal gelişim yollarında ilerlemek isteyenler için özel olarak tasarlanmıştır.

Regresyon çalışması , ruh-zihin-beden sağlığına yönelik bütüncül bir yaklaşım içeren bir çalışmadır. Regresyon çalışması; kişinin şimdiki anda yaşadığı durum/sorunun geçmişteki kaynağına giderek, oradaki bitmemiş işleri tamamlayıp, blokajları çözmek yoluyla şimdiki hayatta yaşanan durumun çözümüne katkıda bulunan bir iyileşme yöntemidir. Şimdiki anda yaşanan bir sorunun kaynağı, 20 yıl önceki bir deneyim olabileceği gibi 200 yıl önceki bir deneyim de olabiliyor. Regresyon çalışmasının en önemli faydalarından biri; geçmiş deneyimlerden bugüne taşımış olduğumuz ve hayatımızda bizi hala etkileyen izleri dönüştürmemize katkıda bulunuyor. Geçmişten gelen travmatik anılar bilinçli farkındalığımıza, anksiyete, panik atak, öfke, depresyon, fobiler, takıntılar, tekrarlayan ilişki problemleri, kabuslar, bloke olmuş duygular ve açıklanamayan fiziksel ağrılar olarak gelebiliyor. Regresyon çalışmasında, bilinçli farkındalık seviyesinin dışında kalmış olan, geçmiş yaşam deneyimlerini ve şimdiki hayatta yaşanmış olan blokajları çözmeye odaklanıyoruz.

Bu eğitim, Kocaeli’ndeki Radianced Merkez’de konaklamalı olarak gerçekleşiyor. Eğitimler boyunca, her sabah güne yoga ve meditasyon çalışmaları ile başlıyoruz. Bu eğitime katılmak isteyenler için kayıtlar başlamıştır.
Bu özel eğitim sınırlı sayıda katılımcıya açıktır, ilgileniyorsanız lütfen başvuruda bulunun.

Radianced Eğitim Okulu’nda Profesyonel Regresyon Çalışması Eğitimi’ni tamamlayan arkadaşlar, regresyon çalışmasının ileri seviye uygulamalarını içeren İleri Eğitim’lere katılabilmektedirler. Bu eğitimlerden biri de sertifikalı olarak verilen Hayatlar arası Regresyon Eğitimi’dir. Bu çalışmaya ilişkin detaylı bilgi için lütfen ilgili link’i tıklayın.

RadianceD Eğitim Okulu ve eğitmen Diba Ayten Yılmaz, hem Amerika’daki Uluslararası Regresyon Terapisi Birliği (IBRT)’den hem de Avrupa Regresyon Terapisi Birliği (EARTh)’den sertifika alan ve bu eğitimi Türkçe olarak veren ilk kurumdur.

https://www.regressionacademy.com/regression-therapy-training.htm

https://www.earth-association.org/recognized-training-programs-recognized-trainers/

http://www.ibrt.org/

IBRT’nin internet sayfasında, “Training” bölümünü tıklayarak sertifikalı eğitim ve eğitimcilerin  listesine ulaşabilirsiniz.

EĞİTMEN: Diba Ayten Yılmaz

Amerika’daki IBRT (Uluslarası Regresyon Terapisi Birliği)’nden Regresyon Danışmanı veEğitmen olarak Sertifika aldı.  İngiltere’deki PLRA Akademisi’nden Regresyon Danışmanı diplomasına ve Eğitmen Sertifikasına ve Amerika’daki Raven Heart Center’dan BLSR ( Hayatlar Arası Ruhsal Regresyon) Danışmanı diplomasına sahip.
PLRA Akademisi eğitmen listesi için link’i tıklayabilirsiniz,

http://www.regressionacademy.com/trainers.htm

Amerika’daki IBRT ve Avrupa Regresyon Terapistleri Birliği (EARTh) Sertifikalı üyesidir. EARTh Derneği’nde yönetim kurulu üyesi ve EARTh College Başkanı olarak görev yapmaktadır. Amerika’daki The Coaches Training Institute’den ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) onaylı Yaşam Koçu sertifikasına sahiptir. Aynı zamanda Reiki Master’dır. RadianceD’da verilen İngilizce Regresyon Çalışması Eğitiminde Andy Tomlinson’la birlikte asistan eğitmen ve süpervizör olarak yeraldı. Diba eğitimleri aldığı 2005 yılından beri tam zamanlı olarak, bireysel regresyon çalışmaları uygulamaktadır. Eylül 2007’de, Geçmiş Yaşam Regresyon Çalışması  Eğitimini Türkiye’de ve Dünyada ilk kez Türkçe olarak vermeye başladı.

ASİSTAN: Muammer Yılmaz

Past Life Regression Academy (PLRA)’den Regresyon Danışmanı diplomasına sahip. Üniversite eğitimini İTÜ Makine Fakültesi’nde tamamladı. Regresyon Terapistleri Avrupa Derneği (EARTh)nin üyesidir. Uzun yıllar mühendis olarak çalıştıktan sonra son yıllarda ağırlıklı olarak ruhsal çalışmalar ve insan enerji alanı üzerine yoğunlaştı. Bu konularda eğitim ve araştırmalarını sürdürüyor. Regresyon Çalışması Profesyonel Eğitimi’nde asistan olarak görev alıyor.

REGRESYON EĞİTİMİ İÇERİK

Profesyonel Regresyon Çalışması Eğitimi altı modülden oluşmaktadır.

Eğitime Hazırlık Grup Çalışması 3 gün

Eğitim modüllerinin başlıkları:

1) Transa Geçiş ve Bir Geçmiş Hayatı Keşfetmek- 4 gün

2) Geçmiş Hayata Geçiş Yöntemleri-  4 gün  

3) Beden çalışması  yoluyla Bedensel Travmaları Çözmek- 4 gün  

4) Davetsiz Enerjileri Serbest Bırakmak-  4 gün  

5 ) Doğum Öncesi ve Şimdiki Hayat Regresyonu- 4 gün 

6) Birden fazla geçmiş hayatı entegre ederek dönüştürmek- 4 gün  

Eğitimler boyunca ikili-üçlü gruplar halinde pratik çalışmalar yapılacak ve böylece eğitime katılan danışman adayları kendi sorunları üzerinde çalışma fırsatı bulacaklardır.

EĞİTİME KİMLER KATILABİLİR

Regresyon Çalışması Eğitimine katılmak için bu sayfanın başında detayları verilmiş olan hazırlık dönemini tamamlamak gerekmektedir.

Psikoloji, psikoterapi ve-veya danışmanlık, sosyal hizmetler, pedagoji eğitimi almış olanlar, tüm sağlık çalışanları, en az 50 saatlik kişisel gelişim çalışmasına katılmış olanlar, enerji çalışmaları yapanlar baş vuruda bulunabilir.

EĞİTİM YERİ:  KOCAELİ

Eğitim modüllerinin arasında bir kaç hafta süre vardır. Bu süreyi, danışman adayının eğitimi özümsemek, pratik regresyon çalışmaları yaparak süpervizyon çalışmalarına katılmak ve kendisini geliştirmek yönünde kullanması planlanmıştır.

EĞİTİM TARİHLERİ

Eğitim tarihleri için lütfen Radianced’a ulaşın.

EĞİTİM ÜCRETİ

Eğitim ücreti için lütfen RadianceD Ofis’e ulaşın.

DİPLOMA

Katılımcılar eğitimin tüm modüllerine katılıp, diploma için gereken koşulları sağladıktan sonra, eğitimin IBRT ve EARTh tarafından onaylı olduğunu belirten, Regresyon Çalışması diploması alacaklardır.

EĞİTİME KAYIT

Bu eğitim konaklamalı olarak gerçekleştiği için sınırlı sayıda katılımcıya açıktır. Katılmak isteyenler kendinizi tanıtan bir yazıyı diba@radianced.com’a gönderin lütfen.

Katılım formu ve diğer sorularınız için; web sitemizin iletişim bölümünde yazan telefondan Diba’ya ulaşabilirsiniz.

BU EĞİTİMİ TAMAMLAMIŞ OLAN ÖĞRENCİLERDEN BAZI GÖRÜŞLER

“Diba hocam, öğretmenlik vasfınız yüksek ve içsel disiplini her alanda yansıtıyorsunuz .
Disiplin, güven ve samimiyet sizde hepsi var.”

“Radianced merkez çok güzel, şifalı, büyülü bir yer. Diba hoca, Eğitmen olarak bilgisini hiç esirgemiyor, öğrenelim istiyor, detayları yakalıyor, bu müthiş bir şey.”

“Kendi ruhsal yolculuğum beni sevgili Diba Ayten Yılmaz ve Radianced Okul ile bir araya getirdi. İki senedir Radianced Okul’da hem temel Regresyon Eğitimlerini aldım, hem tüm ileri eğitimleri alarak yolculuğuma devam etmekteyim. Bu süre zarfında tüm öğrendiklerim hem benim ruhsal dönüşümüme hem de Regresyon terapisti olarak çalışmalarıma muazzam derinlikler kattı, ışık tuttu ve devam ediyor. Diba Ayten Yılmaz’ın eğitmenliği ile bu yola başladığım ve devam ettiğim için şükrediyorum. Spiritüelliğin ve bu tür eğitimlerin içinin boşaltıldığı bu dönemde, gerçek olanla karşılaşmak büyük nimet oldu. Diba hoca çok iyi öğreten, katılımcıların tümünün içsel özelliklerini ve olabilecek sorularını algılayan zeki ve sezgisel bir eğitmen, bir anlamda rehberlik yapıyor. Neyi ne zaman aktarması gerektiğini çok iyi biliyor. Ruhsal boyutla uğraşıyor da olsak ayakları yere basan, analitik yaklaşım beni en çok etkileyen unsur oldu. Temel eğitimler boyunca hem teorik dersler, hem demo uygulamalar, hem terapist hem danışan olmayı deneyimleyerek konuları ince ve derin öğrenmekle kalmıyor aynı zamanda o konuyla ilgili kendi tıkanıklıklarımızı da çözerek ilerliyoruz, ki tüm bu pratikler dünyada eşi zor bulunur bir eğitim ortamı sağlıyor. Temel eğitimleri bitirdiğimizde tamam olduğumuzu, regresyon danışmanı/terapist olmaya aday olarak epey yol katettiğimizi düşünmüştüm ancak her ileri eğitim hem kendi ruhumun hem diğer ruhların daha da derinliklerinde çalışma becerisini beraberinde getirdi.”

“Eğitimin içeriği, süresi, verilen tüm bilgiler, pratikler oldukça özenle hazırlanmış, defalarca üzerinde çalışıldığı ve bir profesyonelin elinden çıktığı hemen anlaşılıyor. Diba hocanın eğitmenliği, bilgiyi aktarım becerisi ve aynı zamanda tecrübeli bir terapist olması bizlerin terapistlik yolunda hızla ilerlememizi ve yol kat etmemizi sağladı. Hem donanımlı bir regresyon terapisti hem de tekamül yolculuğumda hızla yol katettiğim Radianced Okul’dan daha iyi bir eğitim merkezi olabileceğini düşünmüyorum. Çünkü hiçbir yer hakiki bilginin, dürüstlüğün, adaletin ve sevginin olduğu bir yerden daha iyi olamaz.”

“Eğitim programında teori ve pratik mükemmel bir şekilde harmanlanmış. Her modülün konusu ve içeriği çok incelikli düşünülüp tasarlanmış ve vaka örnekleriyle zenginleştirilmiş; öğrenilen bilginin hemen uygulanıp kavramanın sağlandığı bir eğitime hayran olmamak mümkün değil. İnziva ortamında, doğa ile içiçe, sağlıklı gıdalar ve yoga ile beden sağlığıma katkı sağlarken, meditasyonlar ve regresyon çalışmalarıyla ruhsal iyileşme ve farkındalık kazanma fırsatı buldum. Yıllardır cevabını aradığım varoluşla ilgili bir çok soruya farklı bir pencereden bakma fırsatım oldu ve kendi yolculuğumla ilgili birçok soru işaretini gidermek çok hoşuma gitti. Hayatımda şimdiye kadar hiçbir şeyden bu eğitimden aldığım kadar keyif almamıştım. Güvenli, samimi, dürüst bir ortamda, çok kıymetli insanlarla ortak bir amaç için bir araya gelmek harika bir duyguydu”.

“Radianced Dönüşüm Merkezi’nin ilk eğitiminden geçtikten sonra aldığım ve “özustalık” diye nitelenen eğitim, bir önce aldığım eğitimde iyice yetkinleşmemi de sağladı. Belki artık adı boşaltılan “okul” sözcüğü yeniden anlamlandı; bilinçaltının bir kuklası olmak mı, yoksa bilinçaltını çözümleyerek büyük bir geçmiş hipnozundan kurtulmak, şu anı yaratacak, şu anı yarattıkça gelecek zaman dilimini de oluşturacak olmak mı? Bu sözleri söylemeseydim ve yalnızca tek bir nida hakkım olsaydı ne derdim biliyor musunuz?: “oh be!” Şüphesiz ki bu bir kurtuluş cümlesidir, o yoluna taş koymuş kaskatı egondan kurtuluş cümlesidir; ve tabii yol devam etmekte, öz ustalık biraz da bu yolu daha net görebilmekte, ruhunu götüreceğin yeri, nasıl götüreceğini bilmekte yatıyor…Bu eğitimi yılların birikimiyle ve var oluşuyla yaratan, yaşatan oluşturan, Diba Ayten Yılmaz ve Muammer Yılmaz’a teşekkürlerim hayatlar boyu sürecek. Sevgiyle… ”

“Diba hanımla karşılaştığım an doğru öğretmenle bir araya geldiğimi anlamıştım. Zaman zaman beni engellemeye çalışan ve değişime direnen egoma karşın eğitimin kişisel yolculuğum açısından çok hayırlı olacağını biliyordum. Ancak sürecin sonunda değişimden ziyade dönüşüme giden yolda olduğumu, Rehberimin dediği gibi “Kendinden Özgürleşme” yolunda çok büyük bir adım attığımın farkına vardım. Aynı zamanda işine gönülden emek vermiş, disiplinli ve prensipli bir “ doğal öğretmenden” terapistlik eğitimi aldım. Her şey beklediğimden çok çok iyiydi. Eğitimin içeriği, konaklama ayrıntıları, eğitim için seçilen yer ve yemeklere kadar ince ve detaylı düşünülmüş bir süreçten geçtik.Bu anlamda Diba hanım ve Muammer Bey’e tekrar teşekkür ederim. Umarım daha çok kişinin yolculuğuna ışık olursunuz.”

“Her yönüyle planlanmış , adım adım öğrenme içeren bir eğitim sürecinden geçiyorum. Öğrenirken ruhen de gelişiyor ve dönüşüyor olmak, uygulamanın teori ve pratik içermesi Dinleyerek, uygulayarak , ortak şifa alanında bulunarak idrakla tam olarak öğrenmek, ortamın samimiyeti , Diba Hocamın sıcak disiplinli, öğretme odaklı sabırlı yaklaşımı, doğada oluşu , beraberinde yoga ve meditasyon içermesi bu eğitim sürecine ilişkin en çok hoşlandığım yönler”

“2014 yılında Diba Hanım ve Muammer Bey sayesinde regresyon terapi ile tanıştım. İlk yıl aldığım temel eğitim, benim ve yakın çevremin hayatında çeşitli açılımlara sebep oldu. İleri eğitimlere devam ettikçe ruhumun daha derinden iyileştiğini aslında bu yolculuğun danışanlarım için olduğu kadar kendim için de gerekli olduğunu anladım. Hatta kendi ruhunu iyileştirmemiş bir regresyon terapisti olmaktansa olmamak yeğdir diye düşünüyorum. Ruhunuz artık iyileşmek istiyorsa, bir gün yolunuz Radianced’a düşerse, ruhumuzun ne kadar da çok iz, geçmiş kayıt, şimdiki hayattan travmalar taşıdığını bunların ne kadar derin yaralar açtığını keşfedip, keşfetmekle kalmayıp çözdüğünüzde ne kadar hafiflediğinizi, hayat kalitenizin ne kadar yükseldiğini, sorunlar yaşarken sadece bedenimizin, bu hayatımızın sorunları olmadığını göreceksiniz. Yaşasın regresyon terapisi! Bu güzelliği bizimle paylaşan Radianced’a, sevgili Diba hoca ve Muammer beye ve eğitim esnasında tanıştığım tüm güzel insanlara teşekkürler.”

“Eğitim ortamı için daha iyisi olamaz diyebilirim. Hem aile ortamı hem de sevgiyle konulmuş disiplin kurallarının iç içe olduğu bir ortam. Bulunduğu yer itibari ile tam bir cennet ortamı. Eşsiz bir doğa, iliklerine kadar hissedilen huzur, konforlu bir eğitim ve konaklama alanı olması itibariyle mükemmel. Eğitmenimiz Diba hanımın her seferinde bizi hayretlere düşüren yaratıcılığı ve tecrübesi, sürece olan hakimiyeti en çok hoşlandığım bir diğer konu.”

“Çok zengin bir içeriği olan bu eğitim sürecinin her adımından büyük bir keyif aldım. Diğer yandan kendi ruhsal yolculuğumda ilerlemek muhteşemdi. Bu bir regresyon eğitiminin ötesinde çok kapsamlı bir deneyim. Buranın enerjisi çok güzel, her modüle koşarak geldim.”

“Bu eğitim çalışmaları boyunca geçmişten gelen yükümü hafiflettim, regresyon tekniğini ve bu çalışmanın insana büyük bir hediye olduğunu öğrendim”.

“Eğitim modülleri boyunca her ay sabırsızlıkla beklediğim bir süreçti. Ruhsal gelişime yönelik bir çalışma ve eğitim olmakla birlikte dünyevi farkındalığı arttıran, ayakları yere sağlam basan, akılcı ve analitik bakış açısını geliştiren bir yönü olması benim için özellikle memnuniyet vericiydi. Daha önce başka uygulayıcılarla deneyimlediğim regresyon seanslarından yola çıkarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki RadianceD Okul’da regresyon eğitimi almak, terapistliğe bir adım önde başlamak demek. Bu işin derinliğini, ciddiyetini ve gerçek çözümler sağladığını yaşayarak kavradım. Okulun kurulmuş olduğu doğayla baş başa ve izole alan bence okulun en önemli avantajlarından ve en güzel yanlarından biri. Bahçede vakit geçirebilmek, kısa yürüyüşler yapmak da çok hoştu.”

“Eğitim benim için çok güzeldi. Hem kişisel olarak, hem de bir terapist olarak hayatımda başka bir pencere açıldı. Kendi açımdan daha önce çok az farkında olduğum ruhumun derinlerini, yaralarını farketmek ve dönüştürmek heyecan verici bir deneyim oldu. Terapist olarak da başka insanların kendi ruhlarını keşfetmesine ve yaralarını iyileştirmesine aracılık yapmak, bu dünyadaki hayat amacımı gerçekleştirme yolunda büyük bir adım olacak. Bu eğitimi güvenilir, işine çok saygı gösteren Diba Hanım’dan almak da bizim şansımız oldu”.

“Ben aldığım eğitimin Dünya standartlarının da üstünde olduğunu düşünüyorum. Hem kişisel gelişimim hem de terapist olarak çok memnunum. Eğitim alarak aynı zamanda kendi bedenimi ve ruhumu ve zihnimi dengelemek ve bilinçaltımda keşfedip çözmek hayatımın hemen her alanında etkisi çok büyük ve keyifli oldu. Eğitim Merkezi olarak Radianced Ev`de geçirdiğim her dakika çok kıymetliydi. Emeği geçen herkese ve değerli hocam Diba Ayten Yılmaz`a teşekkürlerimi sunarım”.

“Eğitimin içeriği çok zengin ve yoğundu. Radianced Ev ve bahçe iyileşmemiz için uygun bir mekan. Burası eşsiz bir yer, her seferinde özleyerek geldim.”

“Bu çalışmaları yapmak inanılmaz bir keyif! İnsan Lotus çiçeği gibi açılıyor”.

“Regresyon terapi çalışması değerli bir hazine, herkesle paylaşmamız gerek”.

“Oldukça programlı, disiplinli, içeriği zengin, eğitici ve öğretici bir eğitimdi!”

“Bu eğitim sürecinin kendi üzerimde çok faydasını gördüm ve çok işlevsel bir eğitimdi. Bu eğitimlere başladığım ilk günlere göre çok farklı bir noktadayım ve bunun çevremdekiler de farkında. 5-6 yıl önce bu terapiyi duysam dalga geçerdim. Yıllardır psikolog olarak çalışan biri olarak regresyon terapisinin klasik psikoterapiye göre çok işlevsel olduğunu ve kısa sürede etkili sonuç almayı sağladığını deneyimledim. Burada aldığım geçmiş yaşam regresyon terapisi eğitiminde, Gestalt, beden terapisi, içsel çocuk çalışması gibi etkili tekniklerin tümü bir arada. Burada kazandıklarımla bütünü algılamaya yönelik bakış açım değişti. Kendime güvenim arttı ve bu terapiyi uygulayabileceğime inancım kuvvetlendi.”

“Geçmiş yaşam regresyon eğitimi, içerik açısından çok zengin, enerji olarak çok yoğun ve yaşanılan  ve öğrenilen deneyimler ve bilgiler açısından da çok doyurucu ve  bir o kadar da şaşırtıcı geçti. Eğitmenin konuyla ilgili tecrübesi, disiplini, titizliği ve sabrı eğitimin başarılı olmasında çok büyük pay sahibi oldu”.