Regresyon Çalışması Eğitimi

PROFESYONEL REGRESYON ÇALIŞMASI EĞİTİMİ 

RadianceD Okul’da verilen Profesyonel Geçmiş Yaşam Regresyon Çalışması Eğitimi 2019 programı başladı. Bir sonraki dönem eğitim modülleri 2020 yılında başlayacak ve kayıtlar başladı. Eğitime başvuru için lütfen doğrudan Diba’yla iletişim kurun ve kendinizi tanıtan bir mesajı diba@radianced.com’a gönderin.

RADIANCED OKUL VİZYONU:
İnsanların, kendisi olabilen, gerçek, kendi içinde dengeli, An’da yaşayabilen, mutlu, sağlıklı ve hayat amacını gerçekleştiren bireylere dönüşmesine aracı olmak.
Ve böylece toplumumuzun, tüm insanlığın ve evrendeki tüm canlıların en iyiye dönüşmesine katkıda bulunmak.
Radianced Okul’da 2007 yılından beri verdiğimiz Regresyon Çalışması Eğitimi’nin 2016 yılından beri yeni bir çerçeve ve vizyonu var. Regresyon Çalışması Eğitimi dört seviyeden oluşuyor.

Birinci seviye: HAZIRLIK DÖNEMİ
Kişisel gelişim amaçlı bireysel seanslar ve Radianced Okul’a hazırlık
VİZYON: Geçmişten bugüne taşınmış olan blokajları kaldırmak ve şimdiki hayatı AN’da yaşanır hale getirmek.
Ve dileyenler için Radianced Okul’da Regresyon Çalışması Eğitimi’ne hazırlanmak.
Radianced Okul’da Regresyon Çalışması Eğitimi’ne katılmak için; en az beş seans olacak şekilde, Diba ile bireysel regresyon çalışmasına katılmak. Bireysel çalışmalar sonrasında eğitmen Diba’nın onay vermesi halinde, öğrenci adayı Radianced Okul’da yapılan “Yakın İlişkilerde Ustalaşmak ve Ruhsal Uyanış” başlıklı üç günlük bir grup çalışmasına katılmaya hak kazanır.

İkinci seviye:

TEMEL SEVİYE REGRESYON ÇALIŞMASI EĞİTİMİ
VİZYON: Uluslararası onaylı Regresyon Çalışması Uygulama Diploması edinmek
Toplam 30 günlük bu dönem yedi modülden oluşmaktadır.
İlk modül: Trans Geçiş ve geçmiş hayatı keşfetmek
İkinci modül: Hipnoz dışı yöntemler aracılığıyla geçmiş hayata geçiş
Üçüncü modül: Beden terapisini öğrenmek
Dördüncü modül: Davetsiz enerjileri serbest bırakmak-Enerji temizliği
Beşinci  ve altıncı modül: Şimdiki hayat regresyonu
Yedinci modül: Birden fazla geçmiş hayatı entegre ederek dönüştürmek
Regresyon Uygulama Pratiği alanlarını artırmak üzere iki İleri Eğitim modülü:
Çocuklarla regresyon uygulamaları
Vekaleten regresyon uygulaması

Üçüncü seviye: ÖZ’DE USTALAŞMA DÖNEMİ
Radianced Okul’da Temel Regresyon Çalışması Eğitimi’ni tamamlayan öğrencilere; ileri seviye regresyon uygulaması tekniklerini öğrenmek üzere Radianced Okul’da verilen İleri Eğitim’lere katılmalarını tavsiye ediyoruz. Bu dönem tam ve gerçek bir “kendini tüm boyutlarıyla tanıma ve kabul etme” sürecidir. Hediyesi kendinde ustalaşmaktır.
Eğitimin bu dönemi de sertifikalıdır.

Dördüncü seviye: RADIANCED OKUL’DA ASİSTANLIK 
Bu dönem en az 2 yıl süren bir süreçtir.
Radianced Okul’da ilk üç dönemi tamamlayan terapistlerin arasından bu sürece katılmaya uygun adayları eğitmen Diba belirliyor.
Radianced Okul’da verilen Regresyon Çalışması Eğitimi uluslararası seviyede sertifikalıdır. Eğitmen; Diba Ayten Yılmaz terapist ve eğitmen olarak aşağıda link’leri verilen üç ayrı kurumdan sertifikalı olarak bu eğitimi vermektedir.

Bildiğiniz gibi ben eğitim aldığım kurum olan İngiltere’deki Past Life Regression Akademi’nin Eğitmen’lerindenim. Ve Andy Tomlinson’ın bilgisi ve onayı dahilinde Eğitmen Eğitimi’ni Türkiye’de veriyorum.

UYARI: Regresyon Terapisi eğitimi verdiğini duyuran kişi veya kurumların öncelikle regresyon terapisti olarak ve ayrıca regresyon terapisti eğitmeni olarak diploması ve sertifikası olup olmadığını lütfen kontrol edin. Bağlı olduğu kurumlardan bunu doğrulayın.

PROFESYONEL REGRESYON ÇALIŞMASI EĞİTİMİ 2020

Bu eğitim, profesyonel olarak regresyon çalışması yapmak isteyenler ve kendi ruhsal gelişim yollarında ilerlemek isteyenler için özel olarak tasarlanmıştır.

Regresyon çalışması , ruh-zihin-beden sağlığına yönelik bütüncül bir yaklaşım içeren bir terapi çalışmasıdır. Regresyon terapi çalışması; kişinin şimdiki anda yaşadığı durum/sorunun geçmişteki kaynağına giderek, oradaki bitmemiş işleri tamamlayıp, blokajları çözmek yoluyla şimdiki hayatta yaşanan durumun çözümüne katkıda bulunan bir terapi yöntemidir. Şimdiki anda yaşanan bir sorunun kaynağı, 20 yıl önceki bir deneyim olabileceği gibi 200 yıl önceki bir deneyim de olabiliyor. Regresyon terapi çalışmasının en önemli faydalarından biri; geçmiş deneyimlerden bugüne taşımış olduğumuz ve hayatımızda bizi hala etkileyen izleri dönüştürmemize katkıda bulunuyor. Geçmişten gelen travmatik anılar bilinçli farkındalığımıza, anksiyete, panik atak, öfke, depresyon, fobiler, takıntılar, tekrarlayan ilişki problemleri, kabuslar, bloke olmuş duygular ve açıklanamayan fiziksel ağrılar olarak gelebiliyor. Regresyon Terapisinde, bilinçli farkındalık seviyesinin dışında kalmış olan, geçmiş yaşam deneyimlerini ve şimdiki hayatta yaşanmış olan blokajları çözmeye odaklanıyoruz.

Bu eğitim, Kocaeli’ndeki Radianced Merkez’de konaklamalı olarak gerçekleşiyor. Eğitimler boyunca, her sabah güne yoga ve meditasyon çalışmaları ile başlıyoruz. Bu eğitime katılmak isteyenler için kayıtlar başlamıştır.
Bu özel eğitim sınırlı sayıda katılımcıya açıktır, ilgileniyorsanız lütfen yerinizi ayırtın.

Radianced Eğitim Okulu’nda Profesyonel Regresyon Çalışması Eğitimi’ni tamamlayan arkadaşlar, regresyon terapisinin ileri uygulamalarını içeren İleri Eğitim’lere katılabilmektedirler. Bu eğitimlerden biri de sertifikalı olarak verilen Hayatlar arası Regresyon Terapisi Eğitimi’dir. Bu çalışmaya ilişkin detaylı bilgi için lütfen ilgili link’i tıklayın.

RadianceD Eğitim Okulu ve eğitmen Diba Ayten Yılmaz, hem Amerika’daki Uluslararası Regresyon Terapisi Birliği (IBRT)’den hem de Avrupa Regresyon Terapisi Birliği (EARTh)’den sertifika alan ve bu eğitimi Türkçe olarak veren ilk kurumdur.

http://www.ibrt.org/

http://www.earth-association.org/trainingprograms.htm

IBRT’nin internet sayfasında, “Training” bölümünü tıklayarak sertifikalı eğitim ve eğitimcilerin  listesine ulaşabilirsiniz. EARTh sayfasını tıkladığınızda da onaylı eğitim (Recognized Schools) kurumlarının listesinde okulumuzun adını görebilirsiniz.

Diba, aynı zamanda regresyon terapisti olarak mezun olduğu kurum olan İngiltere’deki PLR Academy’de sertifikalı eğitmendir.

http://www.regressionacademy.com/trainers.htm

EĞİTMEN: Diba Ayten Yılmaz

Amerika’daki IBRT (Uluslarası Regresyon Terapisi Birliği)’nden Regresyon Terapisti veEğitmen olarak Sertifika aldı.  İngiltere’deki PLRA Akademisi’nden Regresyon Terapisti diplomasına ve Eğitmen Sertifikasına ve Amerika’daki Raven Heart Center’dan BLSR ( Hayatlar Arası Ruhsal Regresyon) Terapisti diplomasına sahip.
PLRA Akademisi eğitmen listesi için link’i tıklayabilirsiniz,

http://www.regressionacademy.com/trainers.htm

Amerika’daki IBRT ve Avrupa Regresyon Terapistleri Birliği (EARTh) Sertifikalı üyesidir. EARTh Derneği’nde yönetim kurulu üyesi ve EARTh College Başkanı olarak görev yapmaktadır.
Amerika’daki The Coaches Training Institute’den ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) onaylı Yaşam Koçu eğitimi sertifikasına sahiptir. Aynı zamanda Reiki Master’dır.
RadianceD’da verilen ingilizce Regresyon Terapisi Eğitiminde Andy Tomlinson’la birlikte asistan eğitmen ve süpervizör olarak yeraldı. Diba eğitimleri aldığı 2005 yılından beri tam zamanlı olarak, bireysel regresyon terapi çalışmaları uygulamaktadır. Eylül 2007’de, Geçmiş Yaşam Regresyon Terapisi Eğitimini Türkiye’de ve Dünyada ilk kez Türkçe olarak vermeye başladı.

ASİSTAN: Muammer Yılmaz

Past Life Regression Academy (PLRA)’den Regresyon Terapisti ve Hipnoterapi diplomasına sahip. Üniversite eğitimini İTÜ Makine Fakültesi’nde tamamladı. Regresyon Terapistleri Avrupa Derneği (EARTh)nin üyesidir. Uzun yıllar mühendis olarak çalıştıktan sonra son yıllarda ağırlıklı olarak ruhsal çalışmalar ve insan enerji alanı üzerine yoğunlaştı. Bu konularda eğitim ve araştırmalarını sürdürüyor. Regresyon Çalışması Profesyonel Eğitimi’nde asistan olarak görev alıyor.

EĞİTİMİN İÇERİĞİ

Profesyonel Regresyon Çalışması Eğitimi yedi ayrı modülden oluşmaktadır. Toplam 30 gün sürmektedir. Eğitimin yeni tarihleri netleşince bu sayfada duyuracağız.

Eğitime Hazırlık Grup Çalışması 3 gün: Mart 2020

Eğitim modüllerinin başlıkları:

1) Transa Geçiş ve Bir Geçmiş Hayatı Keşfetmek- 5 gün  Nisan 2020

2) Geçmiş Hayata Geçiş Yöntemleri-  4 gün  Mayıs 2020

3) Beden Terapisi yoluyla Bedensel Travmaları Çözmek- 4 gün  Haziran 2020

4) Davetsiz Enerjileri Serbest Bırakmak-  4 gün  Temmuz 2020

5 ve 6) Doğum Öncesi ve Şimdiki Hayat Regresyonu- 4er günlük Ağustos ve Eylül 2020

7) Birden fazla geçmiş hayatı entegre ederek dönüştürmek- 5 gün  Ekim 2020

Eğitimler boyunca ikili-üçlü gruplar halinde pratik çalışmalar yapılacak ve böylece eğitime katılan terapist adayları kendi sorunları üzerinde çalışma fırsatı bulacaklardır.

EĞİTİME KİMLER KATILABİLİR

Regresyon Çalışması Eğitimine katılmak için bu sayfanın başında detayları verilmiş olan birinci dönemi tamamlamak gerekmektedir.

Psikoloji, psikoterapi ve-veya danışmanlık, sosyal hizmetler, pedagoji eğitimi almış olanlar, tüm sağlık çalışanları, en az 50 saatlik kişisel gelişim çalışmasına katılmış olanlar, enerji çalışmaları yapanlar baş vuruda bulunabilir.

EĞİTİM YERİ:  KOCAELİ

Her bir eğitim modülünün arasında bir kaç hafta süre vardır. Bu süreyi, terapist adayının eğitimi özümsemek, pratik regresyon terapi çalışmaları yaparak süpervizyon çalışmalarına katılmak ve kendisini geliştirmek yönünde kullanması planlanmıştır.

EĞİTİM TARİHLERİ

Eğitim tarihleri için lütfen Radianced’a ulaşın.

EĞİTİM ÜCRETİ

Eğitim ücreti için lütfen RadianceD Ofis’e ulaşın.

DİPLOMA

Katılımcılar eğitimin tüm modüllerine katılıp, diploma için gereken koşulları sağladıktan sonra, eğitimin IBRT ve EARTh tarafından onaylı olduğunu belirten, Regresyon Terapi Çalışması diploması alacaklardır.

EĞİTİME KAYIT

Bu eğitim konaklamalı olarak gerçekleştiği için sınırlı sayıda katılımcıya açıktır. Katılmak isteyenler kendinizi tanıtan bir yazıyı diba@radianced.com’a gönderin lütfen.

Katılım formu ve diğer sorularınız için; web sitemizin iletişim bölümünde yazan telefondan Diba’ya ulaşabilirsiniz.

BU EĞİTİMİ TAMAMLAMIŞ OLAN ÖĞRENCİLERDEN BAZI GÖRÜŞLER

“Kendi ruhsal yolculuğum beni sevgili Diba Ayten Yılmaz ve Radianced Okul ile bir araya getirdi. İki senedir Radianced Okul’da hem temel Regresyon Eğitimlerini aldım, hem tüm ileri eğitimleri alarak yolculuğuma devam etmekteyim. Bu süre zarfında tüm öğrendiklerim hem benim ruhsal dönüşümüme hem de Regresyon terapisti olarak çalışmalarıma muazzam derinlikler kattı, ışık tuttu ve devam ediyor. Diba Ayten Yılmaz’ın eğitmenliği ile bu yola başladığım ve devam ettiğim için şükrediyorum. Spiritüelliğin ve bu tür eğitimlerin içinin boşaltıldığı bu dönemde, gerçek olanla karşılaşmak büyük nimet oldu. Diba hoca çok iyi öğreten, katılımcıların tümünün içsel özelliklerini ve olabilecek sorularını algılayan zeki ve sezgisel bir eğitmen, bir anlamda rehberlik yapıyor. Neyi ne zaman aktarması gerektiğini çok iyi biliyor. Ruhsal boyutla uğraşıyor da olsak ayakları yere basan, analitik yaklaşım beni en çok etkileyen unsur oldu. Temel eğitimler boyunca hem teorik dersler, hem demo uygulamalar, hem terapist hem danışan olmayı deneyimleyerek konuları ince ve derin öğrenmekle kalmıyor aynı zamanda o konuyla ilgili kendi tıkanıklıklarımızı da çözerek ilerliyoruz, ki tüm bu pratikler dünyada eşi zor bulunur bir eğitim ortamı sağlıyor. Temel eğitimleri bitirdiğimizde tamam olduğumuzu, regresyon danışmanı/terapist olmaya aday olarak epey yol katettiğimizi düşünmüştüm ancak her ileri eğitim hem kendi ruhumun hem diğer ruhların daha da derinliklerinde çalışma becerisini beraberinde getirdi.”

“Eğitimin içeriği, süresi, verilen tüm bilgiler, pratikler oldukça özenle hazırlanmış, defalarca üzerinde çalışıldığı ve bir profesyonelin elinden çıktığı hemen anlaşılıyor. Diba hocanın eğitmenliği, bilgiyi aktarım becerisi ve aynı zamanda tecrübeli bir terapist olması bizlerin terapistlik yolunda hızla ilerlememizi ve yol kat etmemizi sağladı. Hem donanımlı bir regresyon terapisti hem de tekamül yolculuğumda hızla yol katettiğim Radianced Okul’dan daha iyi bir eğitim merkezi olabileceğini düşünmüyorum. Çünkü hiçbir yer hakiki bilginin, dürüstlüğün, adaletin ve sevginin olduğu bir yerden daha iyi olamaz.”

“Eğitim programında teori ve pratik mükemmel bir şekilde harmanlanmış. Her modülün konusu ve içeriği çok incelikli düşünülüp tasarlanmış ve vaka örnekleriyle zenginleştirilmiş; öğrenilen bilginin hemen uygulanıp kavramanın sağlandığı bir eğitime hayran olmamak mümkün değil. İnziva ortamında, doğa ile içiçe, sağlıklı gıdalar ve yoga ile beden sağlığıma katkı sağlarken, meditasyonlar ve regresyon çalışmalarıyla ruhsal iyileşme ve farkındalık kazanma fırsatı buldum. Yıllardır cevabını aradığım varoluşla ilgili bir çok soruya farklı bir pencereden bakma fırsatım oldu ve kendi yolculuğumla ilgili birçok soru işaretini gidermek çok hoşuma gitti. Hayatımda şimdiye kadar hiçbir şeyden bu eğitimden aldığım kadar keyif almamıştım. Güvenli, samimi, dürüst bir ortamda, çok kıymetli insanlarla ortak bir amaç için bir araya gelmek harika bir duyguydu”.

“Radianced Dönüşüm Merkezi’nin ilk eğitiminden geçtikten sonra aldığım ve “özustalık” diye nitelenen eğitim, bir önce aldığım eğitimde iyice yetkinleşmemi de sağladı. Belki artık adı boşaltılan “okul” sözcüğü yeniden anlamlandı; bilinçaltının bir kuklası olmak mı, yoksa bilinçaltını çözümleyerek büyük bir geçmiş hipnozundan kurtulmak, şu anı yaratacak, şu anı yarattıkça gelecek zaman dilimini de oluşturacak olmak mı? Bu sözleri söylemeseydim ve yalnızca tek bir nida hakkım olsaydı ne derdim biliyor musunuz?: “oh be!” Şüphesiz ki bu bir kurtuluş cümlesidir, o yoluna taş koymuş kaskatı egondan kurtuluş cümlesidir; ve tabii yol devam etmekte, öz ustalık biraz da bu yolu daha net görebilmekte, ruhunu götüreceğin yeri, nasıl götüreceğini bilmekte yatıyor…Bu eğitimi yılların birikimiyle ve var oluşuyla yaratan, yaşatan oluşturan, Diba Ayten Yılmaz ve Muammer Yılmaz’a teşekkürlerim hayatlar boyu sürecek. Sevgiyle… ”

“Diba hanımla karşılaştığım an doğru öğretmenle bir araya geldiğimi anlamıştım. Zaman zaman beni engellemeye çalışan ve değişime direnen egoma karşın eğitimin kişisel yolculuğum açısından çok hayırlı olacağını biliyordum. Ancak sürecin sonunda değişimden ziyade dönüşüme giden yolda olduğumu, Rehberimin dediği gibi “Kendinden Özgürleşme” yolunda çok büyük bir adım attığımın farkına vardım. Aynı zamanda işine gönülden emek vermiş, disiplinli ve prensipli bir “ doğal öğretmenden” terapistlik eğitimi aldım. Her şey beklediğimden çok çok iyiydi. Eğitimin içeriği, konaklama ayrıntıları, eğitim için seçilen yer ve yemeklere kadar ince ve detaylı düşünülmüş bir süreçten geçtik.Bu anlamda Diba hanım ve Muammer Bey’e tekrar teşekkür ederim. Umarım daha çok kişinin yolculuğuna ışık olursunuz.”

“Her yönüyle planlanmış , adım adım öğrenme içeren bir eğitim sürecinden geçiyorum. Öğrenirken ruhen de gelişiyor ve dönüşüyor olmak, uygulamanın teori ve pratik içermesi Dinleyerek, uygulayarak , ortak şifa alanında bulunarak idrakla tam olarak öğrenmek, ortamın samimiyeti , Diba Hocamın sıcak disiplinli, öğretme odaklı sabırlı yaklaşımı, doğada oluşu , beraberinde yoga ve meditasyon içermesi bu eğitim sürecine ilişkin en çok hoşlandığım yönler”

“2014 yılında Diba Hanım ve Muammer Bey sayesinde regresyon terapi ile tanıştım. İlk yıl aldığım temel eğitim, benim ve yakın çevremin hayatında çeşitli açılımlara sebep oldu. İleri eğitimlere devam ettikçe ruhumun daha derinden iyileştiğini aslında bu yolculuğun danışanlarım için olduğu kadar kendim için de gerekli olduğunu anladım. Hatta kendi ruhunu iyileştirmemiş bir regresyon terapisti olmaktansa olmamak yeğdir diye düşünüyorum. Ruhunuz artık iyileşmek istiyorsa, bir gün yolunuz Radianced’a düşerse, ruhumuzun ne kadar da çok iz, geçmiş kayıt, şimdiki hayattan travmalar taşıdığını bunların ne kadar derin yaralar açtığını keşfedip, keşfetmekle kalmayıp çözdüğünüzde ne kadar hafiflediğinizi, hayat kalitenizin ne kadar yükseldiğini, sorunlar yaşarken sadece bedenimizin, bu hayatımızın sorunları olmadığını göreceksiniz. Yaşasın regresyon terapisi! Bu güzelliği bizimle paylaşan Radianced’a, sevgili Diba hoca ve Muammer beye ve eğitim esnasında tanıştığım tüm güzel insanlara teşekkürler.”

“Eğitim ortamı için daha iyisi olamaz diyebilirim. Hem aile ortamı hem de sevgiyle konulmuş disiplin kurallarının iç içe olduğu bir ortam. Bulunduğu yer itibari ile tam bir cennet ortamı. Eşsiz bir doğa, iliklerine kadar hissedilen huzur, konforlu bir eğitim ve konaklama alanı olması itibariyle mükemmel. Eğitmenimiz Diba hanımın her seferinde bizi hayretlere düşüren yaratıcılığı ve tecrübesi, sürece olan hakimiyeti en çok hoşlandığım bir diğer konu.”

“Çok zengin bir içeriği olan bu eğitim sürecinin her adımından büyük bir keyif aldım. Diğer yandan kendi ruhsal yolculuğumda ilerlemek muhteşemdi. Bu bir regresyon eğitiminin ötesinde çok kapsamlı bir deneyim. Buranın enerjisi çok güzel, her modüle koşarak geldim.”

“Bu eğitim çalışmaları boyunca geçmişten gelen yükümü hafiflettim, regresyon tekniğini ve bu çalışmanın insana büyük bir hediye olduğunu öğrendim”.

“Eğitim modülleri boyunca her ay sabırsızlıkla beklediğim bir süreçti. Ruhsal gelişime yönelik bir çalışma ve eğitim olmakla birlikte dünyevi farkındalığı arttıran, ayakları yere sağlam basan, akılcı ve analitik bakış açısını geliştiren bir yönü olması benim için özellikle memnuniyet vericiydi. Daha önce başka uygulayıcılarla deneyimlediğim regresyon seanslarından yola çıkarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki RadianceD Okul’da regresyon eğitimi almak, terapistliğe bir adım önde başlamak demek. Bu işin derinliğini, ciddiyetini ve gerçek çözümler sağladığını yaşayarak kavradım. Okulun kurulmuş olduğu doğayla baş başa ve izole alan bence okulun en önemli avantajlarından ve en güzel yanlarından biri. Bahçede vakit geçirebilmek, kısa yürüyüşler yapmak da çok hoştu.”

“Eğitim benim için çok güzeldi. Hem kişisel olarak, hem de bir terapist olarak hayatımda başka bir pencere açıldı. Kendi açımdan daha önce çok az farkında olduğum ruhumun derinlerini, yaralarını farketmek ve dönüştürmek heyecan verici bir deneyim oldu. Terapist olarak da başka insanların kendi ruhlarını keşfetmesine ve yaralarını iyileştirmesine aracılık yapmak, bu dünyadaki hayat amacımı gerçekleştirme yolunda büyük bir adım olacak. Bu eğitimi güvenilir, işine çok saygı gösteren Diba Hanım’dan almak da bizim şansımız oldu”.

“Ben aldığım eğitimin Dünya standartlarının da üstünde olduğunu düşünüyorum. Hem kişisel gelişimim hem de terapist olarak çok memnunum. Eğitim alarak aynı zamanda kendi bedenimi ve ruhumu ve zihnimi dengelemek ve bilinçaltımda keşfedip çözmek hayatımın hemen her alanında etkisi çok büyük ve keyifli oldu. Eğitim Merkezi olarak Radianced Ev`de geçirdiğim her dakika çok kıymetliydi. Emeği geçen herkese ve değerli hocam Diba Ayten Yılmaz`a teşekkürlerimi sunarım”.

“Eğitimin içeriği çok zengin ve yoğundu. Radianced Ev ve bahçe iyileşmemiz için uygun bir mekan. Burası eşsiz bir yer, her seferinde özleyerek geldim.”

“Bu çalışmaları yapmak inanılmaz bir keyif! İnsan Lotus çiçeği gibi açılıyor”.

“Regresyon terapi çalışması değerli bir hazine, herkesle paylaşmamız gerek”.

“Oldukça programlı, disiplinli, içeriği zengin, eğitici ve öğretici bir eğitimdi!”

“Bu eğitim sürecinin kendi üzerimde çok faydasını gördüm ve çok işlevsel bir eğitimdi. Bu eğitimlere başladığım ilk günlere göre çok farklı bir noktadayım ve bunun çevremdekiler de farkında. 5-6 yıl önce bu terapiyi duysam dalga geçerdim. Yıllardır psikolog olarak çalışan biri olarak regresyon terapisinin klasik psikoterapiye göre çok işlevsel olduğunu ve kısa sürede etkili sonuç almayı sağladığını deneyimledim. Burada aldığım geçmiş yaşam regresyon terapisi eğitiminde, Gestalt, beden terapisi, içsel çocuk çalışması gibi etkili tekniklerin tümü bir arada. Burada kazandıklarımla bütünü algılamaya yönelik bakış açım değişti. Kendime güvenim arttı ve bu terapiyi uygulayabileceğime inancım kuvvetlendi.”

“Geçmiş yaşam regresyon eğitimi, içerik açısından çok zengin, enerji olarak çok yoğun ve yaşanılan  ve öğrenilen deneyimler ve bilgiler açısından da çok doyurucu ve  bir o kadar da şaşırtıcı geçti. Eğitmenin konuyla ilgili tecrübesi, disiplini, titizliği ve sabrı eğitimin başarılı olmasında çok büyük pay sahibi oldu”.